• svg

  Адреса

  79059, Львівська обл.. м. Львів, Шевченківський р-н, вул.. Миколайчука буд. 36А

  Написати нам

  * Please Fill Required Fields *
  img

  Toll Free

  1-800-987-6543

  Working Hours

  We are happy to meet you during our working hours. Please make an appointment.

  ПІДВИЩЕННЯ ЦІН НА КВАРТИРИ В БЕРЕЗНІ 2022 РОКУ (ВУЛ. КОЗЕЛЬНИЦЬКА)

  Новини / 17.03.2022

  На сьогоднішній день триває військова агресія Російської Федерації проти України. В державі введено воєнний стан згідно указу Президента України№64/2022 від 24.02.2022р.
  У зв’язку із цим, на ринку відбувся різкий дефіцит будівельних матеріалів, палива, тощо, та їх різке здорожчання, що в свою чергу суттєво позначилось на різкому зростанні собівартості будівництва, а відтак ряд цих обставин об’єктивно впливає на необхідність підвищення поточної ціни вимірної одиниці об’єкта інвестування.

  Повідомляємо Вас, що поточна ціна вимірної одиниці об’єкта інвестування на об’єкті будівництва – «Будівництво багатофункційного комплексу з міжшкільним ресурсним центром, офісною будівлею, об’єктами побутового обслуговування, житловими квартирами для працівників Академії наук України та підземним паркінгом на вул.Козельницькій, 4 у м.Львові» з «21» березня 2022 року збільшиться на 3 500,00 грн. ( Три тисячі п’ятсот гривень).

  Просимо взяти до уваги, що у зв’язку з вищенаведеним поточні ціни будуть підлягати коригуванню відповідно до кон’юнктури вартості будівельних матеріалів та інших складових витрат будівництва.

  To Top